Основа сидіння: гнучка фанера, поролон, тканина мікрофібра. Ніжки — метал, чорний колір. Висота: 89 см. Ширина: 44 см. Глибина: 46 см. Чорний/PK-04 мікрофібра графітова
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 890 |
| Довжина: | 460 |
| Ширина | 440 |
| Ширина, см | 44 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Висота, см | 89 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Графіт |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+Тканина мікрофібра MF-08B |
| Матеріал Каркас | метал |
| Глибина сидіння, см | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 976 ₴




