
Стілець Томас XS-2836, чорний/ латте
2 496 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0054749
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основа сидіння: каркас — гнучка фанера, поролон, велюр. Ніжки — метал, сидіння — велюр. Висота: 89 см. Ширина: 58 см. Глибина: 57 см. Велюр лате G062-12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Ширина, см | 58 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Висота, см | 89 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Лате |
| Матеріал сидіння/оббивки | фанера гнутоклеєна + поролон у велюрі. |
| Матеріал Каркас | метал |
| Глибина сидіння, см | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 496 ₴




