
Ліжко Дюна 1600*2000 с п/м Аляска 23 беж
12 142 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0047724
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко "Атлананта" із підіймальним механізмом. Висота наголов'я 1020 мм. Висота підніжжя 340 мм. Розмір: під матрац: 1600*2000. Матеріал оббивки в складській програмі: тканина Аляска 23 (Exim Textil); Відстань між ламелями: 60 мм. Габаритні розміри: до ширини + 150 мм; до довжини +170 мм; Глибина посадки матраца — 60 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 60 кг |
| Довжина: | 2130 |
| Ширина | 1670 |
| Тип | з підйомним механізмом |
| Висота узніжжя | 340 мм |
| Додатково | Відстань між ламелями: 65 мм. Габаритні розміри: до ширини + 150 мм; до довжини +170 мм; Глібіна посадки матраца — 55 мм. |
| Розмір під матрас, мм | 1600*2000 |
| Висота узголів’я | 920 мм |
| Матеріал оббивки | тканинна Аляска 23 ( Exim Textil) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 142 ₴




