
Стіл Торнадо, 120*70, чорний/MDF сірий бетон
4 927 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0055443
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 120 см*70 см. Висота: 76 см. Колір: Ніжки: Чорний; Стільня: Кераміка бетон сіро-бежевий. Матеріал: Ніжки та каркас: метал, діаметр 38 мм, чорний, порошкове фарбування; МДФ меламін 34 мм + керамічна накладка завтовшки 6 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Ширина, см | 70 см |
| Колір Столешня | Кераміка бетон сіро-бежевий |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Висота, см | 76 см |
| Матеріал стільниці | МДФ меламін 34 мм + керамічна накладка товщиною 6 мм. |
| Тип | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний, порошкова покраска |
| Довжина, см | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 927 ₴






