
Стілець Прадо чорний/ велюр олива
2 236 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0056695
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основа сидіння: гнучка фанера, поролон, велюр. Ніжки — метал, сидіння — велюр. Висота: 89 см. Ширина: 49 см. Глибина: 50 см. Чорний/велюр сірий G062-40
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 890 |
| Довжина: | 500 |
| Ширина | 490 |
| Ширина, см | 49 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Висота, см | 89 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Олива |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєну+Тканина Велюр. |
| Матеріал Каркас | метал |
| Глибина сидіння, см | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 236 ₴







