
Стілець Віллі чорний/велюр бежевий
2 236 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0057516
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Бежевий Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнучка + тканина велюр. Продаж раз на 4 шт (коробка).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Бежевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 890 |
| Довжина: | 560 |
| Ширина | 480 |
| Ширина, см | 48 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Висота, см | 89 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєну+Тканина Велюр. |
| Глибина сидіння, см | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 236 ₴







