Топ

Полірувальна машина Forte DWS-180-VL
3 390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91676
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полірувальна машина Forte DWS-180-VLпризначена для шліфування великих, плоских поверхонь, для внутрішніх робіт, шліфування стін і стель, а також видалення надлишків шпалер, фарби, старої штукатурки тощо. Інструмент ідеально підійде для домашнього використання під час ремонту або будівництва нового будинку. Шліфмашина обладнана виходом для видалення пилу та мішком для зборів пили
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Вага | 2.27 кг |
| Напруга акумулятору | 18 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 390 ₴
