Пилосос для вологого і сухого прибирання FORTE VC2016S Господарські пилососи відрізняються від звичайних побутових пилососів здатністю вбирати вологий і великий сміття, а також можливістю використання не тільки в житлових приміщеннях, але i на присадибних територіях, в гаражах, підвалах. Господарський пилосос стане корисним власнику авто, домашньому майстрові, садівникові. Він зручний для прибирання великих квартир i приватних будинків. Якщо у вас маленькі діти, які постійно щось розбивають або проливають, господарський пилосос допоможе швидко все прибрати. Господарським пилососом можна зібрати металеві і дерев'яні ошурки, скляні осколки, сміття після ремонту квартири, шерсть домашніх тварин. Також він має функцію звичайного пилососа, наприклад, збір пилу з побутової техніки за допомогою мікронасадок.
Характеристики
Вага 5 кг
Виробник Forte
Гарантія 1 рік
Довжина мережевого кабелю 4 м
Довжина шлангу 1.5 м
Комплектація
Пластикові труби 3 шт
Країна походження Китай
Об'єм контейнера 20 л
Потужність 1600 Вт
Регулювання потужності Так
Тип живлення Мережа
Тип збирання Суха/Волога
Тип пилососу Побутовий
Тип фільтра H.R.A.A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас захисту | II |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
- Ціна: 4 890 ₴

