Лобзикова пила Світязь СЛ 551 — продуктивна модель для розпилювання заготовок із різних матеріалів: дерева, сталі, ДСП, пластику, ламінату. Пила вирізняється надійною основою, наявністю адаптатора для під'єднання пилососа, а також кнопкою фіксації вимикача, що дає змогу працювати в неприривному режимі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Світязь |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 55 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 714 ₴

