Топ

Електричний лобзик Л 851 АЛРМ Сталь
1 175 ₴
- Готово до відправки
- Код: 107860
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний лобзик Л 851 АЛРМ Сталь — практична електрична новинка для розпилювання в дереві, пластику, металі та інших матеріалах. Він чудово справляється з гіпсокартоном, ДСПом, фанерою, ламінатом і твердими листовими металами. Пристрій працює від звичайної побутової мережі напругою 220 В. Витривалий двигун потужністю 850 Вт, здатний подолати чималий опір матеріалів. Максимальний показник глибини занурення залежить від типу обраного матеріалу. Для дерева цей показник становить 80 мм, для металу — 10 мм. Частота ходу 3000 хід/хв. Ручка пристрою виготовлена в зручній ергономічній формі. Спеціальні прогумовані накладки запобігають ковзанню рук, сприяючи надійному утриманню інструмента.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Довжина ходу пилки | 17.4 мм |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 12 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 175 ₴
