Будівельний міксер Forte HM 1470-2VP для змішування різних будівельних розчинів. Завдяки електричному двигуну підвищеної потужності (потужність 1400 Вт), йому до снаги пошкодити з м'якими та густими матеріалами, включно з бетонною сумішшю. Головна перевага цієї моделі — можливість працювати на двох швидкостях (0-500/0-700 об/хв). Така особливість дає змогу вибрати оптимальний режим роботи залежно від типу використовуваного матеріалу. Міксер отримав найвдалішу конструкцію, що гарантує максимальну зручність і безпеку в роботі. Дві опорні ручки зі спеціальним захисним прогумованим покриттям, забезпечують балансування сталого положення й дають змогу контролювати весь процес роботи.
Особливості:
- Потужний двигун. Потужність 1400 Вт, сприяє якісному виробленню робіт будь-якого рівня складності.
- Дві швидкості роботи.
- Регулювання числа обертів дає змогу вибирати оптимальну кількість обертів для різних типів обробки.
- Дві бічні допоміжні ручки для збалансованого контролю всіх різновидів робіт і досягнення максимального рівня безпеки.
- Протиударні гумові накладки запобігають пошкодженню, що виникають під час падіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 2000 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 100-700 об/хв |
| Вага | 5,4 Кг |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напруга | 220 В |
| Віночок | 1 шт. |
| Розмір насадки | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 684 ₴

