Топ

Бетонозмішувач Forte БЖ 140
8 516 ₴
- Готово до відправки
- Код: 127841
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бетонозмішувач — це професійний інструмент для приготування бетонних сумішей і будівельних розчинів. Оптимальна потужність двигуна 550 Вт під місткість бака 140 л. Вам не доведеться довго чекати, адже машина швидко готує суміш. Невеликі розміри не принесуть клопоту з вибором місця зберігання. Сталева конструкція рами забезпечить довгий термін експлуатації. Ця модель має транспортувальні колеса, що робить її маневровою і зручною в експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Об'єм бака бетономішалки | 140 л |
| Об'єм готової суміші | 110 л |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 450 мм |
| Вага | 65 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 516 ₴
