Культиватор бензиновий Forte 80-МС NEW — потужне сучасне обладнання, призначене для оброблення землі. Крім розпушування, він легко може усунути бур'яни, здійснити вологооощадження. Він є незамінним помічником як фермерів, так і звичайних власників ділянок.
Розбірна фреза 2+1 (24 ножі) і колеса в комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 89 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 1400 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 2800 - 3200 об/хв |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Система запуску | Ручний, пружинний стартер |
| Тип трансмісії | Відцентрове фрикційне зчеплення |
| Ширина оброблення | 300 мм |
| Колеса | 2 шт |
| Ніж | 4 шт |
| Система запалювання | Електронна |
| Ключ | 2 шт |
| Фільтр | 1 шт |
| Глибина оброблення | 160 мм |
| Робочий об'єм | 51,7 см3 |
| Передавальне число | 34:1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 000 ₴










