Стругальний верстат — обладнання, без якого не обійтися під час будівництва та ремонту. Він потрібен, щоб ідеально відкалібрувати дерев'яні дошки та бруси. Для цієї мети заготовки проходять два процеси: фугування та авіасування. Для етапів знадобиться тільки один прилад — фугально-рейсмусовий верстат Procraft PD2200, який ви можете купити на сайті Прокрафт. Професійні будівельники знають, що навіть найдорожча та якісна деревина потребує додаткового оброблення. Адже на ній можуть бути нерівності, шорсткості, сучки та інші дефекти. Тому перед використанням дошки та бруси проходять ретельне оброблення. Фугально-рейсмусовий верстат Procraft PD2200 ідеально підійде для роботи на дачі або на будівельній ділянці: працює від стандартної мережі 220 В; досить компактний за габаритами та вагою; максимальна глибина стругання 3 мм відповідає побутовим потребами. Як замовити Перед оформленням замовлення на фугально-рейсмусовий верстат Procraft PD2200 інтернет-магазин Прокрафт відповість на всі ваші питання щодо обладнання. Наші менеджери допоможуть вам переконатися, що обраний станок підходить для ваших цілей. А інакше — запропонувати альтернативу. Ми працюємо з усіма ключовими платіжними сервісами та операторами доставки, щоб замовлення було для вас максимально простим і комфортним. За потреби на фугально-рейсмусовий верстат Procraft PD2200 ціна може бути поділена на частини. Використовуйте зараз — платите пізніше!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага Брутто/Нетто | 30 / 26.5 кг |
| Висота стругання | 6 - 210 мм |
| Глибина стругання | 0 - 3 мм |
| Клас захисту | I |
| Ключ | 1 шт |
| Кількість лез | 2 шт |
| Кут паркану | 90 ° ~ 135 ° |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 254 мм |
| Потужність | 1800 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Робочий стіл | 913х257 мм |
| Розмір огорожі | 512х80 мм |
| Рівень звукової потужності | LwA = 115,6 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Швидкість подавання | 6 м/хв |
| Ступінь захисту | IPX0 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 103,2 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Функції | Строгальний верстат, Рейсмус |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Шестигранник | 2 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 400 ₴










