Акумуляторна шабельна пила Procraft PSS20 — це висококласний апарат, який ідеально підійде для виконання завдань у домі або в роботі професіонала свого діла. З її допомогою можна виробляти покрівельні, сантехнічні та інші типи робіт, а також ефективно підрізати дрібні гілки в саду. Акумуляторна шабельна пилка Procraft PSS20, ціна, на яку приємно вас здивує, може бути використана в найбільш важкодоступних місцях: її мобільність і продумана конструкція допоможуть вам дістатися до тих місць, наприклад, у саду, де інші інструменти просто неможливо використовувати. Цей інструмент вирізняється такими перевагами: висококласним збірником; комфортною ручкою; невеликою вагою, завдяки якій ви можете використовувати пил тривалий час без втоми; безщітковим, дуже надійним двигуном; індикатор, Показування заряду акумулятора. Чому вам варто придбати акумуляторну шабельну пилу Procraft PSS20 в інтернет-магазині Procraft? Акумуляторну шабельну пилу Procraft PSS20 купити на нашому сайті можна лише за кілька хвилин і кілька кліків. Для цього вам просто потрібно додати його в кошик і оформити замовлення. Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте телефоном, ми з радістю вам допоможемо в підборі ідеальної пили для ваших потреб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 3300 об/хв |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2 шт - 20 В 4 Аг |
| Рівень вібрації м / с2 | 12 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Пилки | 3 шт. |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Максимальна глибина різання | 150 мм |
| Хід пили | 28 мм |
| Максимальна ріжуча здатність сталі | 10 мм |
| Максимальна ріжуча здатність деревини | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 850 ₴










