Домкрат гідравлічний Procraft PJ2 — це пристрій, який використовується для підіймання машин під час проведення різних діагностичних і ремонтних робіт. Особливості та переваги моделі Procraft PJ2 Домкрат Procraft PJ2 являє собою апарат пляшкового типу з максимальним навантаженням 2 тонни. Інструмент має плавний хід під час здійснення підіймання вантажу та його опускання. Корпус домкрата виготовлений із високоміцного металу, а на його поверхні використано спеціальне покриття, що запобігає появі корозійних процесів і забезпечує тривалий термін експлуатації. У виробництві обладнання були використані інноваційні технології, якісні матеріали, а складання вироблялося на сучасному обладнанні, завдяки чому ви зможете користуватися домкратом завдовжки без його зламання. Якщо говорити про переваги моделі Procraft PJ2, то до них можна віднести такі: невелика вага: інструмент важить лише 2,1 кг; компактність: цей пристрій займає дуже небагато місця в багажнику машини, тому ви можете возити його із собою на випадок ЧП; надійність гідравлічної системи з високим ККД; оптимальний розмір і стійкість конструкції; універсальність під час підбору точки підіймання вантажу. Крім цього, гідравлічний домкрат вимагає під час використання від оператора менше зусиль, ніж механічні інструменти. Якщо говорити про максимальну висоту підіймання вантажів, то в цій моделі вона становить 80 мм. Цей пристрій чудово підійде для домашнього гаража. Він займає дуже небагато місця і зручно його застосовувати в разі непередбачених поломок автомобіля. Як знайти домкрат гідравлічний Procraft PJ2 в інтернет-магазині? Домкрат гідравлічний Procraft PJ2 купити ви можете прямо на нашому сайті, онлайн, лише за кілька кліків. Для цього вам буде потрібно лише кілька хвилин. Також у нас ви зможете знайти гідравлічний домкрат Procraft PJ2, ціна якого приємно вас здивує. Додавайте обраний пристрій до кошика й оформляйте замовлення, дотримуючись інструкцій на нашому сайті. Ми здійснюємо швидку доставку на всій території України. Якщо у вас раптом виникли труднощі з купівлею, обов'язково телефонуйте нам: менеджери вам допоможуть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,2 кг |
| Максимальна висота | 278 мм |
| Максимальна висота підіймання | 80 мм |
| Максимальне навантаження | 2 т |
| Мінімальна висота | 148 мм |
| Налаштування висоти | 50 мм |
| Ручка | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 335 ₴








