Домкрат гідравлічний Procraft PJ8 чудово підходить для автолюбів і фахівців. Цей гідравлічний пляшковий домкрат досить потужний, щоб підіймати з землі автомобілі вагою до 8 тонн. Він спроєктований так, щоб спростити та прискорити процес підіймання автомобілів. Діапазон робочої висоти становить 200-385 мм. Цей пристрій підійде для використання з промисловою метою, а також для того, щоб ремонтувати машини у своєму гаражі. Особливості моделі Procraft PJ8 Домкрат гідравлічний Procraft PJ8 має велику кількість особливостей, що відрізняються його від інших подібних пристроїв. Якщо говорити про переваги апарата, то вони складаються в такому: діапазон підйому від 200 мм до 385 мм; обладнаний запобіжним клапаном для запобігання перевантаження; широка, міцна основа забезпечує стабільність і міцність; виготовлений з надміцної сталі для міцності та довговічності; критичні точки напруги посилені для додаткової міцності та надійності; фарба стійка до мастил, жиру та бруду для легкого очищення; підіймальна ручка швидко від'єднується, що полегшує зберігання; ідеально підходить для ремонтних майстерень автомобільних та сільськогосподарських підприємств, вантажних доків, складів і заводських цехів. Цей інструмент має вагу 4,9 кг, що дає змогу в разі потреби переносити пристрій із місця на місце. Це робить апарат мобільним і зручним у застосуванні. Також варто зазначити, що цей домкрат має високоякісне збирання, завдяки якому апарат слугуватиме вам тривалий час. А проста логіка роботи дасть змогу використовувати пристрій навіть автолюбам, які ніколи до цього не стикаються із застосуванням домкратів. Як вибрати домкрат гідравлічний Procraft PJ8 в інтернет-магазині? Якщо вам потрібен гідравлічний домкрат Procraft PJ8, купити його ви можете в нас. Щоб зробити покупку, просто додайте товар у кошик і дотримуйтесь подальших інструкцій. На це піде лише кілька хвилин. Доставку ми здійснюємо всією Україною. Також у нас ви зможете знайти домкрат гідравлічний Procraft PJ8, ціна на який вас приємно здивує. Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте телефоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 4,9 Кг |
| Максимальна висота | 385 мм |
| Максимальна висота підіймання | 125 мм |
| Максимальне навантаження | 8 т |
| Мінімальна висота | 200 мм |
| Налаштування висоти | 60 мм |
| Ручка | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 055 ₴






