Домкрат гідравлічний Procraft PJ10 широко використовується в промисловості та виконує всю важку роботу. Це незамінний пристрій для ремонту різної техніки, не тільки легковий, але й вантажний. Пляшковий інструмент має дуже міцну конструкцію, виготовлену з висококласних матеріалів. Якщо говорити про особливості моделі Procraft PJ10, то до них можна віднести такі: гідравлічний домкрат має термооброблений подовжувальний гвинт для регулювання висоти підхоплення та максимальної висоти підйому; широка міцна основа для стійкості та міцності; посилені критичні точки напруги для більшої міцності та надійності; поршні обладнані поворотним шпинделем для ідеального регулювання висоти. Треба зазначити, що під час виробництва апарата були використані найкращі матеріали та новітні технології, завдяки чому пристрій може слугувати своєму власникові тривало без зламання. Пристрій має цілком пристойну вагу в 5,2 кг, що не завжди дає змогу власнику інструменту переносити його з місця на місце, тому він ідеально підходить для використання в домашніх гаражах, на станціях сервісного обслуговування та в інших виробничих та промислових підприємствах. Модель Procraft PJ10 має максимальну висоту підйому 125 мм і мінімальну висоту 200 мм. Крім цього, апарат може підіймати вантажі вагою 10 тонн, що відрізняє цей інструмент від його побратимів. Якщо ви шукаєте високоякісний інструмент для виконання ремонтних робіт, то апарат буде ідеальним для ваших цілей. Як купити домкрат гідравлічний Procraft PJ10 в інтернет-магазині? У нашому інтернет-магазині ви можете знайти домкрат гідравлічний Procraft PJ10 і купити його всього за кілька хвилин. Також ви можете придбати домкрат гідравлічний Procraft PJ10, ціна на який вас приємно здивує. Якщо ви перебуваєте в іншому місті, нічого страшного. Ми доставляємо товари всією Україною за допомогою транспортної компанії. А в разі, якщо у вас залишилися хоч якісь питання на замовлення або вибір ідеального товару, то ви можете завжди поставити їх нашим менеджерам за зазначеним на сайті контактам. Приємні покупки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 5.2 кг |
| Максимальна висота | 385 мм |
| Максимальна висота підіймання | 125 мм |
| Максимальне навантаження | 10 т |
| Мінімальна висота | 200 мм |
| Налаштування висоти | 60 мм |
| Ручка | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴






