Домкрат гідравлічний Procraft PJ20 — це високоякісний домкрат пляшкового типу. Цей тип ручних пристроїв для підіймання вантажів став популярним на початку 1900-х, коли автомобільна промисловість почала розвиватися. Procraft PJ20 — портативний і чудово підходить для людей, які піднімають автомобіль для технічного огляду або обслуговування на дорозі, під час ламання. Сучасні пляшкові домкрати можуть підіймати від ста фунтів до кількох тонн, хоча їхні розміри можуть відрізнятися. Особливості та переваги гідравлічного домкрата Procraft PJ20 Домкрат гідравлічний Procraft PJ20 є дуже корисним механічним пристроєм, який застосовується в тих випадках, коли необхідно підняти важкий вантаж. Використовуючи гідравліку, цей домкрат може забезпечити більший підйом на велику висоту. Ця модель може бути широко використана в автомобільній, промисловій і будівельній галузях. Модель Procraft PJ20 має такі характеристики: вага пристрою: 9,6 кг максимальне навантаження на апарат: 20 тонн максимальна висота підйому: 145 мм мінімальна висота: 235 мм Також апарат має такі важливі переваги: він займає не дуже багато місця, але досить важке, тому ця модель найчастіше використовується на професійних станціях технічного обслуговування; у моделі мінімізована ймовірність заклинювання пристрою через іржу на різі; пристрій має високу ефективність роботи навіть у разі великих навантажень; пристрій простий у використанні, для його застосування не потрібно спеціально вчитися; вантажі за допомогою апарату підіймаються із застосуванням мінімальних зусиль; попри велику вагу, цей апарат легше домкратів гвинтового типу. Як вибрати та купити гідравлічний домкрат Procraft PJ20 в інтернет-магазині? Домкрат гідравлічний Procraft PJ20 купити можна на нашому сайті лише в кількох кліках. У нас також ви зможете знайти домкрат гідравлічний Procraft PJ20, ціна на який буде максимально приємна вашому бюджету. Ми виробляємо доставку товару всією Україною за допомогою транспортної компанії. Якщо ви маєте якісь питання щодо купівлі, обов'язково телефонуєте нам. У нас працюють професійні менеджери, які з радістю вам допоможуть і дадуть на всі ваші запитання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 9,6 кг |
| Максимальна висота | 440 мм |
| Максимальна висота підіймання | 145 мм |
| Максимальне навантаження | 20 т |
| Мінімальна висота | 235 мм |
| Налаштування висоти | 60 мм |
| Ручка | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴






