
Маска зварювальна Procraft SPH1000
1 485 ₴
- Готово до відправки
- Код: SPH1000
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальна маска Procraft SPH1000 — це аксесуар, який допомагає оператору зварювального апарату захистити свої очі під час роботи. Особливості моделі Procraft SPH1000 Зварювальна маска може застосовуватися під час плазмового різання матеріалів, газоплазмового різання, а також під час шліфувальних робіт. Цей аксесуар має 4 сенсори та невелику вагу, завдяки якому оператор може використовувати маску тривалий час без відчуття втоми. Модель Procraft SPH1000 екологічна, оскільки вона живиться від сонячної батареї та двох літієвих батарей (CR2450). Якщо ви дбаєте про те, щоб придбати цю маску для зварювання, то вам необхідно знати її характеристики: аксесуар має такий розмір фільтра: 133х115 мм; розмір оглядового вікна в масці становить 98х88 мм; час, за який фільтр починає працювати: 1/30000 с; аксесуар має рейтинг TIG AMP: DC ≥ 5, АС ≥ 5; використовуючи маску, оператор може настроїти автоматичне затемнення в діапазоні DIN 9-13; ступінь захисту очей оператора в світлому стані міститься в діапазоні DIN 4; оператор може працювати в масці в температурному діапазоні: від -5 °C до +55 °C; зберігати аксесуар можна за температури від -20 °C до +70 °C; в апараті є самоперевірка фільтра та індикатор низького заряду. Треба зазначити дуже зручну функцію, яка є в масці — це керування з зовнішнього боку, завдяки чому оператор може сам контролювати ступінь захисту та процес зварювання. Якщо ви шукаєте професійну маску для тривалої роботи, то ми рекомендуємо вам звернути свою увагу на модель Procraft SPH1000. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів і вирізняється тривалим терміном роботи без зламання. Як придбати зварювальну маску Procraft SPH1000 в інтернет-магазині? Якщо ви звернули свою увагу на зварювальну маску Procraft SPH1000, купити її ви можете на нашому сайті. Щоб зробити замовлення, просто додайте обраний товар у кошик і дотримуйтесь інструкцій. Це займе у вас лише кілька хвилин. Якщо ви хвилюєтеся щодо доставки, ми здійснюємо її всією Україною за допомогою транспортної компанії. Також у нас ви зможете знайти маску зварювальну Procraft SPH1000, ціна на яку вас приємно здивує. Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте телефоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Інші функції | Самоперевірка фільтра та індикатор низького заряду |
| Діапазон затримки відкриття після зварювання | 0,1 - 1,0 с |
| Екран хамелеон | 1 шт |
| Захисне скло | 1 шт |
| Захист | DIN 16 |
| Джерело живлення | Сонячна батарея та змінні літієві батареї 2хCR2450 |
| Кріплення | Є |
| Кількість сенсорів | 4 |
| Робоча температура | від -5°C до +55°C |
| Рейтинг TIG AMP | DC ≥ 5, АС ≥ 5 |
| Розмір оглядового вікна | 98х88 мм |
| Світлий стан | DIN 4 |
| Темний стан | 9-13 DIN |
| Температура зберігання | від -20°C до +70°C |
| Установчий розмір фільтра | 133х115 мм |
| Час затемнення | 1/30000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 485 ₴






