Зварювальна маска Procraft SPH90-800-B — це дуже корисний аксесуар, головна функція якого полягає в захисті зору оператора під час зварювання. Особливості моделі Procraft SPH90-800-B Зварювальна маска Procraft SPH90-800-B захищає зір людини під час зварювання такими методами, як: PAW, FLUX, MAG, MMA, WIG і MIG. Також аксесуар може бути використаний у разі газоплазмового різання, плазмового різання й навіть шліфування матеріалів. Маска для зварювання живиться від сонячних і літієвих батарей (2хCR2450), заряджання яких походить від сонця. Все це свідчить про те, що ця модель маски дасть змогу заощаджувати електроенергію, а також її використання мінімізує негативний вплив на екологію. Модель Procraft SPH90-800-B має 4 оптичні датчики. Її вага невелика та становить усього 600 грамів, що дає змогу людині працювати в масці тривалий час без сильної втоми. Якщо говорити про особливості та технічні характеристики маски, то вони полягають у такому: аксесуар має найвищий оптичний клас, який має показник у 1/1/1/1/1 EN379; час, за який спрацьовує фільтр: 1/25000; в масці є можливість настроювання автоматичного затемнення в діапазоні DIN 9-13; в масці передбачений ступінь захисту очей оператора в світлому стані в діапазоні DIN 4. Маска має плавне керування із зовнішнього боку, що прискорює роботу та полегшує оператору процес зварювання. Якщо ви шукаєте комфортну маску для тривалої роботи, то вам треба звернути свою увагу на модель Procraft SPH90-800-B. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів і вирізняється тривалим терміном експлуатації. А завдяки простому керуванню маску можуть використовувати як професіонали, так і прихильники зварювання.
яку вас приємно здивує.
яку вас приємно здивує.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Інші функції | Самоперевірка фільтра та індикатор низького заряду |
| Діапазон затримки відкриття після зварювання | 0,1 - 1,0 с |
| Екран хамелеон | 1 шт |
| Захисне скло | 1 шт |
| Захист | DIN 16 |
| Джерело живлення | Сонячна батарея та змінні літієві батареї 2хCR2450 |
| Кріплення | Є |
| Кількість сенсорів | 4 |
| Робоча температура | від -5°C до +55°C |
| Рейтинг TIG AMP | DC ≥ 5, АС ≥ 5 |
| Розмір оглядового вікна | 98х43 мм |
| Світлий стан | DIN 4 |
| Темний стан | 9-13 DIN |
| Температура зберігання | від -20°C до +70°C |
| Установчий розмір фільтра | 126х102 мм |
| Час затемнення | 1/25000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴






