Гідравлічний підкатний домкрат Procraft PJ25S — це дуже потужний і ефективний у роботі гідравлічний домкрат. Він може піднімати автомобілі та техніки вагою до 2 тонн. Особливості та переваги моделі Procraft PJ25S Це пристрій для підіймання техніки найчастіше використовується на спеціалізованих станціях технічного обслуговування. Модель має міцну та дуже просту конструкцію, яка допомагає навіть новачкові впоратися з роботою. Мінімальна висота підіймання становить 135 міліметрів, а ось максимальна висота доходить до 340 міліметрів. Домкрат Procraft PJ25S має дуже зручну ручку, яка допомагає швидко закачувати пристрій. Переваги апарата: - висока продуктивність навіть за високих навантажень; тривалий термін експлуатації; високоякісна збірка; зручна конструкція; невеликі розміри. До незначного мінуса пристрою можна віднести його вагу: 14,9 кг, тому пристрій неможливо брати із собою в дорогу, зате його можна використовувати на СТО або в гаражі. Вживати апарат дуже просто. Перед підійманням вантажу вам треба повернути ручку домкрата за годинниковою стрілкою. Довжина ручки дає змогу оператору швидко й ефективно підіймати автомобілі або іншу техніку з мінімальними зусиллями. Варто зазначити, що гідравлічні домкрати можуть підіймати вантаж тільки на короткий час, саме тому для гарантування безпеки та тривалого утримання вантажу в піднятому стані вам треба використовувати спеціальні підставки. Домкрат має встановлюватися на твердій і рівній поверхні, інакше є ризик його перекидання. Місце, де потрібно встановлювати пристрій в автомобілі, зазначено в інструкції до машини. Якщо ви шукаєте якісний домкрат для підіймання авто, ми рекомендуємо звернути увагу на цю модель, яка слугуватиме вам тривалий час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 14,9 кг |
| Кейс | Є |
| Максимальна висота опори | 366 мм |
| Максимальна висота | 340 мм |
| Максимальне навантаження | 2 т |
| Максимальне навантаження опори | 2 т |
| Мінімальна висота | 135 мм |
| Мінімальна висота опори | 278 мм |
| Опори | 2 шт |
| Ручка | Є |
| Упор противідкатний | 2 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴








