
Дренажно-фекальний насос Procraft PN17
1 635 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000017
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дренажно-фекальний насос Procraft PN17 — це якісний заглибний насос, який використовується для переміщення брудних вод із частинками до 35 мм із різних побутових і промислових об'єктів, включно з приватними будинками, сільськогосподарськимилями та будівельнимилями майданчика. Особливості дренажного насоса Procraft PN17 Цей насос має досить потужний електродвигун, завдяки чому оператор може досягти максимальної ефективності роботи: 7500 л/год. Також варто зазначити, що максимальний напір у насоса дорівнює 5 метрам і максимальна глибина, на яку можна помістити насос, також становить 5 метрів. До особливостей дренажно-фекального насоса Procraft PN17 можна віднести такі: максимальна температура довкілля, за якої можна використовувати цей інструмент: 35 °C; невелика вага пристрою, що становить усього 3,75 кг, завдяки чому можна зручно переносити апарат із місця на місце; міцний корпус захищає пристрій від зламання під час можливих падінь. Насос Procraft PN17 виготовлений із високоякісних матеріалів, тому він здатний працювати тривалий час, без зламання. Так, ви можете придбати пристрій один раз і використовувати його кілька років. Довжина кабелю в насоса — 10 метрів, що дуже комфортно, коли є потреба використовувати апарат далеко від електромережі. Якщо ви шукаєте якісний апарат, який ви могли б застосовувати за різних обставин, то ми радимо вам звернути свою увагу на модель Procraft PN17. Це простий у використанні пристрій, що має високий термін експлуатації та легку логіку роботи. Як купити дренжно-фекальний насос Procraft PN17 в інтернет-магазині? Якщо вас влаштовують усе вищеописані характеристики дренажно-фекального насоса Procraft PN17, купити його ви можете в нашому інтернет-магазині всього в кілька кліків. Також у нас представлений дренажно-фекальний насос Procraft PN17, ціна на який ніяк не позначиться на вашому бюджеті. Щоб придбати інструмент, вам необхідно додати товар до кошика та дотримуватися інструкцій з оформлення замовлення. Ми здійснюємо доставку всією Україною, тому вам не варто турбуватися, якщо ви живете в невеликому місті. Якщо ви маєте питання щодо вибору насоса або інших товарів, зателефонуйте нам. Ми з радістю допоможемо вам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Вага | 3.75 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 400 Вт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Клас захисту | I |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальна продуктивність | 7500 л/год |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Діаметр труби | 1″ - 1 1/4″ - 1 1/2″ |
| Клас ізоляції | IPX8 |
| Максимальна заглибна глибина | 5 м |
| Максимальний розмір часток для брудної води | 35 мм |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Максимальний натиск | 5 м |
| Максимальна температура довкілля | 35 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 635 ₴



