Дизельні генератори необхідні для забезпечення електропостачання під час вимкнення електроенергії, проведення заходів на відкритому повітрі та інших подібних ситуаціях. Одним із таких апаратів є дизельний генератор Procraft DP55, який може похвалитися кількома потужними характеристиками, що роблять його ідеальним вибором для малих і середніх підприємств і домогосподарств. Чому варто купити дизельний генератор Procraft DP55? Дизельний генератор Procraft DP55 обладнаний потужним двигуном, що забезпечує номінальну потужність 4,5 кВт і максимальну потужність 5 кВт. Місткість паливного бака становить 12,5 л, а максимальна витрата палива — 1,8 л/год, що забезпечує достатній час роботи для тривалого енергопостачання. Компактні розміри 760x500x650 мм і вага 111 кг роблять його зручним для транспортування і зберігання. Які переваги дизельного генератора Procraft DP55? Дизельний генератор Procraft DP55 обладнаний системою електричного запуску для простоти та зручності експлуатації. Він також захищений за класом захисту IP23M (F), що забезпечує його надійність і довговічність навіть у суворих умовах експлуатації. Генератор обладнаний 1,65-літровим оливним баком, що забезпечує плавну й ефективну роботу. З вихідною напругою від 220 до 240 В генератор може живити різні прилади та пристрої малого та середнього розміру. Як купити дизельний генератор Procraft DP55 в інтернет-магазині? Генератор дизельний Procraft DP55 купити ви можете в нас лише за кілька хвилин. Ми пропонуємо гнучкі варіанти оплати та різні варіанти доставки, щоб задовольнити ваші конкретні вимоги. Також у нас представлений дизельний генератор Procraft DP55, ціна якого буде приємною вашому гаманцю. Насамкінець треба зазначити, що дизельний генератор Procraft DP55 — це дуже надійне та універсальне рішення для всіх ваших потреб в електроенергії. Його компактний дизайн, потужний двигун і клас захисту роблять його найкращим вибором як для підприємств, так і для домашніх господарств.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | ~ 111 кг |
| Вихід постійного струму | 12 В - 8.3 А |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Місткість паливного бака | 12,5 л |
| Клас захисту | IP23M(F) |
| Максимальна витрата палива | 1,8 л/г |
| Максимальна потужність | 5 кВт |
| Масляний бак | 1,65 л |
| Номінальна потужність | 4,5 кВт |
| Робочий об'єм | 418 куб.см |
| Розміри (ДхШхВ) | 760х500х650 мм |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Система запуску | Електрична |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, вертикальний, 4-тактний, з повітряним охолодженням, з безпосереднім впорскуванням |
| Рівень звукового тиску | LpA = 75 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Фаза | Однофазний |
| Фактор потужності | 1,0 (0,8) |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 490 ₴










