
Плиткоріз електричний Procraft PF920/230
19 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: PF920_230
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плиткоріз електричний Procraft PF920/230 — це високоякісний інструмент, призначений для простого й ефективного різання плитки. Завдяки потужному двигуну та можливості точного різання цей інструмент ідеально підходить для професійного використання. У цьому описі ми розповімо про переваги плиткорезу, про те, де його можна використовувати, про його особливості та про те, чому ви маєте купити його в нас. Переваги моделі Procraft PF920/230 Електричний плиткоріз Procraft PF920/230 має безліч переваг. По-перше, це універсальний інструмент, який може різати різні типи плитки, включно з керамічною, порцеляновою та кам'яною. По-друге, він заощаджує час і сили, оскільки дає змогу швидко та точно розрізати плитку з мінімальними зусиллями. Крім того, він гарантує підвищену безпеку, оскільки усуває потребу використання ручних різальних інструментів, як-от пилки для різання плитки, які можуть бути небезпечними. Електричний плиткоріз Procraft PF920/230 має низку потужних характеристик, зокрема: Напруга: 220-240 В Частота: 50 Гц Вихідна потужність: 1200W Швидкість холостого ходу: 2990 об./хв Вага: 44 кг Діаметр диска: 0 мм Кут нахилу нахилу: 0° - 45° Клас захисту: IP54 Глибина різання: 45° — 37 мм, 90° — 43 мм Довжина різання: 920 мм Потужний двигун і висока швидкість різання забезпечують швидке та точне різання плитки. Регульований кут нахилу та глибина різання дають змогу робити точні розрізи, а великий розмір столу забезпечує можливість розміщення навіть великих плиток. Де можна використовувати плиткоріз? Електричний плиткоріз Procraft PF920/230 можна використовувати в найрізноманітніших умовах, включно з житловими та комерційними будівельними проєктами, проєктами "виробай сам" за ремонтом будинку та проєктами з укладання плитки. Цей інструмент підходить для різання великих плиток, що робить його ідеальним для великомасштабних проєктів. Чому варто купити плиткоріз електричний Procraft PF920/230 в інтернет-магазині Procraft? Плиткоріз електричний Procraft PF920/230 купити в нас ви можете всього за кілька хвилин. Купуючи в нас плиткоріз електричний Procraft PF920/230, ціна якого приємно здивує вас, ви можете бути впевнені, що купуєте високоякісний товар. Ми пропонуємо чудове обслуговування клієнтів, і наша команда експертів завжди готова надати консультацію та допомогу. Ми також надаємо гарантію на нашу продукцію, забезпечуючи вам душевний спокій і гарантуючи, що ви отримуєте найкраще співвідношення ціни та якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Загальні параметри | |
| Вага | 44 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Глибина різу | 45° — 37 мм, 90° — 43 мм |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Довжина різання | 920 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Розмір столу | 960 х 390 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,6 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 106 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Кут нахилу | 0° - 45° |
| Рівень звукового тиску | LpA = 93 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2990 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 500 ₴









