
Бензопила Procraft GS450
2 730 ₴
- Готово до відправки
- Код: GS450
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензопила Procraft GS450
Характеристики:
Клас пили: побутова
Тип двигуна: бензиновий 2-тактний
Потужність: 4100 Вт/5.6 л.с
Об'єм двигуна: 52 куб.см
Кількість обертів: 8000 об./хв
Довжина шини: 400 мм.
Крок ланцюга: 0,325"
Об'єм оливного бака: 0,26 л.
Місткість паливного бака: 0,55 л
Паливна суміш: бензин А-92 + олива для 2 тактних двигунів
Тип охолодження: повітряне
Автоматичне змащення ланцюга
гальмо ланцюга
Антивібраційна система
Вага: 6 кг
Країна бренда: Німеччина
Країна виробництва: Китай
Гарантія:24 місяців
Комплектація
Бензопила Procraft GS-50.
Пиляльний ланцюг 2 шт.
Шина 2 шт (40, 45)
Ємність для змішування палива.
Захисний кожух.
Ключи.
Інструкція користувача.
Картонне паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Користувацькі характеристики | |
| Число оборотів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Обсяг паливного бака | 550 мл |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Ланцюг | 72 зв |
| Шина | 45 см |
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Робочий об'єм двигуна | 52 СС |
| Вібрація передньої ручки | менше 5,5 м/с2 |
| Вібрація задньої ручки | менше 5,5 м/с2 |
| Об'єм оливного бака | 260 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴









