Лазерний рівень Procraft LE-2D (2D нівелір, зелені лінії) — це прилад із можливістю самовирівнювання. Він дуже простий у використанні, стабільний у роботі та дає дуже точні вимірювання на відстані до десяти метрів. Пристрій використовується, якщо є потреба перевірки рівності підлогового стяжки, чи правильно використовували параметри профілів для натяжних стель, а також якщо потрібно виконати будь-які роботи зі встановлення вікон, дверей або воріт. Прилад має ударостійкий корпус, а за функціоналом не поступається іншим, професійнішим моделям — він, як і вони, працює в максимально широкому температурному діапазоні, практично не дає похибки та не вимагає живлення від мережі.
Лазерний рівень Procraft LE-2D має зелений промінь. Функція автоматичного вирівнювання полегшує роботу в будь-якому місці з наявністю можливості проєктування двох ліній. Діапазон вимірювання цієї моделі становить 10 метрів. За температури пристрій працює стабільно (-5 °C — +40 °C), а вологість має бути не більш ніж 90%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Батарейки | 3х1, 5 В LR6 лужні (ААА) |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Робочий діапазон | 10 м |
| Робоча температура | +5°C.... +35°C |
| Різьба для штатива | 1/4" |
| Температура зберігання | -20°C.... +70°C |
| Штатив | 1 шт |
| Клас лазера | II |
| Промінь | Зелений |
| Тип лазера | 520 нм, <1 мВт |
| Точність нівелювання | +/- 0,5 мм/м |
- Ціна: 1 590 ₴








