Бензопила Procraft K350S — має можливості пилки та сучкоріза, тому з її допомогою можна виконувати будь-яку роботу з деревом. Агрегат підходить для розпилювання деревини на висоті, формування крони, видалення зайвих насаджень. Подвійний вихлоп знижує навантаження на двигун, у такий спосіб продовжуючи термін експлуатації. Невеликі розміри та легка вага дають змогу утримувати пристрій без перенапруги та працювати в умовах обмеженого простору. Інструмент має двотактний двигун об'єм 25,4 см3 потужністю 1,2 кВт. Це інструмент професійного класу, тому вирізняється безпекою використання. Перед початком експлуатації необхідно здійснити обкатку. Перед початком експлуатації необхідно здійснити обкатку. Під час використання якісного бензину та оливи гарантований довгий термін експлуатації.
ОСОБЕННОСТИ:
ланцюг змазується автоматично;
покращена система охолодження двигуна;
паливо витрачається дбайливо;
компактність і зручність у використанні;
потужний двотактний двигун;
універсальність у використанні
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 25.4 куб. см |
| Користувацькі характеристики | |
| Число оборотів холостого ходу | 11000 об/хв |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Рівень шуму | 113 дБ |
| Рівень вібрації м / с2 | менше 10 м/с2 |
| Ланцюг | 1 шт |
| Тип запуску | Easy start, ручний |
| Шина | 1 шт |
| Ємність для замішування | Є |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Робочий об'єм двигуна | 25,4 СС |
| Місткість бака | 230 мл |
| Захисний кожух | Є |
| Охолодження | Повітряне |
| Інструмент | Є |
| Масляний бак | 160 мл |
- Ціна: 3 480 ₴









