
Акумуляторна болгарка Stromo AGA216 (безщіткова, з АКБ)
2 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: AGA216
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутошліфувальна машина
Stromo AGA216
Напруга акумулятора 20 В
Оберти холостого ходу 4600-7450 об/хв
Діаметр пиляльного диска 125 мм.
Тип двигуна Безщітковий
Вага 2 кг
Ємність акумуляторної батареї 4 А·год
Рівень звукового тиску LpA = 87,1 дБ(А), К = ±3 дБ(А)
Рівень звукової потужності LwA = 98,1 дБ (А), К = ±3 дБ(А)
Рівень вібрації м/с2 5; K = ±3
Режиму роботи 3 швидкості
Регулювання швидкостей Електричний
Індикатор заряду акумулятора на інструменті
Клас захисту II
Категорія захисту IPX0
Комплектація
Зарядний пристрій 1 шт слайдер
Акумулятор на 4 А·год
Інструкція Є
Захисний кожух Є
Додаткова ручка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stromo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 7450 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴


