
Інверторний зварювальний апарат Procraft SP295
2 220 ₴
- Готово до відправки
- Код: SP295_new
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Інверторний зварювальний апарат Procraft SP295 створений із застосуванням IGBT технології та призначений для міцного нероз'ємного з'єднання зварним методом металевих елементів і поверхонь. Удосконалена версія пристрою обладнана зручним цифровим дисплеєм. Серед інших переваг цього інвертора треба зазначити невеликі габарити та малу вагу, що аж ніяк не вказує на потужності, мінімальні втрати холостого ходу, можливість регулювання сили струму, наявність опцій «Гірячий старт» і «Антизалипання електрода», надійний захист від перегрівання та перевантажень, а також високоякісний фільтр, що ефективно усуває можливі перешкоди.
Використовувати інверторний зварювальний апарат Procraft SP295 можна як у побуті, так і в різних майстернях і сервісних центрах для виконання невеликих обсягів зварювальних робіт. Інструмент функціонує від електромережі напругою 220 В. Інверторний зварювальний апарат реалізований на основі IGBT-транзисторів і має такі звичні, але водночас такі ж необхідні сучасному користувачеві функції Hot-start, Anti-stick, Arc-force. Апарат комплектується тримачем маси, тримачем електрода, молотком-щіткою та маскою.
Особливості:
функція регулювання потужності;
Цифровий дисплей;
Мала вага (3.4 кг без кабелів);
Потужність 295 Амперів;
Примусове охолодження (вентилятор);
Антизалипання електрода;
Плавне регулювання зварювального струму в межах 20-295 А;
високочастотні перетворювачі від світових виробників;
Мережевий фільтр великої місткості;
Легке запалення дуги;
Низькі втрати холостого ходу;
Стабільна робота за низьких напруги;
Автоматичний захист від перевантажень і перегрівання;
Не садить мережу під час роботи;
Запалює навіть погані та старі електроди;
Електроди 1,5-4,0 мм.
Характеристики:
Коефіцієнт корисної дії 80%
Максимальний діаметр використовуваного електрода 4 мм.
Максимальний зварювальний струм 295 А
Мінімальний діаметр використовуваного електрода 2 мм.
Мінімальний зварювальний струм 10 А
Напруга живлення 220 В
Номінальна споживана потужність 4 кВА
Тривалість навантаження 85%
Ступінь захисту IP 21
Частота тока 50 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Максимальний зварювальний струм | 295 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.5 мм |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Зварювальний кабель з зажимом на масу | 1 шт |
| Щітка - молоток | 1 шт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Режим роботи | MMA |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Клас безпеки | IP21 |
| Зварювальний кабель з електродотримачем | 1 шт |
| Цикл роботи | 80 % |
| Діаметр застосовуваних електродів | 1,5 - 4 мм |
| Маска | 1 шт |
| Робочий цикл 100% | 229 А |
| Робочий цикл 60% | 295 А |
| Розмір | 310х210х120 мм |
- Ціна: 2 220 ₴








