Пускозарядний пристрій Proсraft PZ280A призначений для заряджання різнотипних АКБ. Може використовуватися для акумуляторів різних типів. Підходить для запуску бензинових двигунів.
Особливості приладу
Зарядний пристрій Proсraft PZ280A складається з таких елементів:
— електричний кабель.
— захисний кожух.
- ручка для полегшення транспортування.
— силові кабелі та клеми для їх приєднання.
— амперметр із можливістю настроювання.
Можливості застосування приладу для заряджання
Використання пуско-зарядного пристрою допускається в польових умовах, спільно з бензогенератором. Компактність приладу полегшує його транспортування. Усередині корпусу розміщений випрямляч змінного струму, трансформатор завдяки автоматичній системі.
Завдяки простоті складання приладу забезпечена можливість безвідмовної роботи на тривалий термін. Він має безліч корисних функцій, серед яких захист від перегрівання та перевантажень, замикань, 4 режими для заряджання і 2 — для пуску. Рекомендується перед початком роботи уважно вивчити інструкцію, що постачається в одному комплекті з ЗП Proсraft PZ280A.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 1000 Вт |
| Пусковий струм | 280 А |
| Напруга заряджання | 12/24 В |
| Номінальний струм | 20 / 20 А |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Частота тока | 50 - 60 Гц |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Ємність акумуляторної батареї | 20 - 300 Аг |
| Кабель з тримачем + | 1 шт |
| Кабель з тримачем - | 1 шт |
- Ціна: 3 390 ₴






