Інверторний зварювальний напівавтомат Procraft inndustrial SPI400 використовується для того, щоб виробляти напівавтоматичну зварку дротом суцільного перерізу в середовищі захисних газів (аргона та вуглекислого, а також їх суміші).
Особливості, через які варто купити інверторний зварювальний напівавтомат Procraft inndustrial SPI400?
В основі інверторної схеми пристрою розташовані сучасні транзистори. Під час їхнього використання через високу частоту перетворення можна отримати максимально можливу потужність обладнання й одночасно мінімізувати габарити пристрою та його вагу.
Пристрій виготовлений в одному корпусі. Двороликовий подавальний механізм розташований зверху на зварювальному джерелі. Апарат має електронне керування, засноване на абсолютно унікальній системі контролю динамічних характеристик і гарантує мінімальний рівень появи бризок, а також стабільну дугу під час роботи та високу ефективність процесу зварювання.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 380 В
Вага 26.5 кг
Частота тока 50 Гц
Потужність >9,4 кВт/1~
Габарити 600 х 340 х 525 мм
Ступінь захисту IP21
Мережевий запобіжник 3 х 16 А
Вихідний струм MIG50 — 400 A
Вихідний струм ARC50 — 350 A
Робочий цикл MIG 60% 400 А
Робочий цикл MMA 60%350 А
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 26.5 Кг |
| Вихідний струм ARC | 50 - 350 A |
| Вихідний струм MIG | 50 - 400 A |
| Габаритні розміри | 600 х 340 х 525 мм |
| Зварювальний кабель з електродотримачем | 1 шт |
| Зварювальний кабель з зажимом на масу | 1 шт |
| Мережевий запобіжник | 3 х 16 А |
| Напруга | 380 В |
| Рекомендована потужність генератора | > 9,4 кВт / 1 ~ |
| Робочий цикл MIG 60% | 400 А |
| Робочий цикл MMA 60% | 350 А |
| Рукав | 1 шт |
| Сопла | 4 шт. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Шланг | 5 м |
| Щітка - молоток | 1 шт |
- Ціна: 26 400 ₴










