Характеристики товару Акумуляторний повітряний компресор Procraft LK20 (Без АКБ і ЗП)
Число обертів холостого ходу 3200 об/хв
Вага 0,85 кг
Швидкість повітряного потоку 12 л/хв
Розміри 180х72х260 мм
Джерело живлення 20 В
Рівень звукового тиску 69,6±3 дБ (А)
Акумуляторний повітряний компресор Procraft LK20 (без АКБ і ЗП) використовують для легкого та термінового підкачування. З його допомогою можна накачати:
шини машин і байків,
велосипедні та мопедні скати,
колеса авто- та колясок,
надувні гумові іграшки матраци,
інвентар для розваги та спорту
Пристрій не залежить від розетки, що дає більше варіантів організації робочого місця, а також знижує ймовірність ураження струмом.
Для роботи компресора потрібно мати акумулятор із напругою 20 В і місткістю 2; 4 А/год або більше
Щоб повністю зарядити потрібно 1-2,5 години. Найбільша продуктивність маси повітря становить 12 л/хв.
Тривала робота без дозаряджання дає змогу якісно та без зусиль накачати/відкачати великий діапазон повітря, завдяки потужному тиску 11 барів/1100. А за допомогою сучасного екрана просто можна дивитися за рівнем тиску.
Зручний та ергономічний корпус дає змогу транспортувати прилад без зусиль.
Переваги:
Наявність дисплея контролю
Кнопка для блокування
Набір необхідних насадок
Невисокий рівень шуму та вібрації
Легка вага та мобільність
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | немає |
| Вага | 0,85 кг |
| Вібрація | 7,23 ± 1,5 м/с2 |
| Довжина повітряного шланга | 0,5 м |
| Діапазон тиску | Макс. 160 фунтів на кв. Дюйм 11 атм , 1100 кПа |
| Зарядний пристрій | немає |
| Джерело живлення | 20 В |
| Розміри | 180х72х260 мм |
| Рівень звукової потужності | 80,6 ± 3 дБ (А) |
| Швидкість повітряного потоку | 12 л / хв |
| Рівень звукового тиску | 69,6 ± 3 дБ (А) |
| Число оборотів холостого ходу | 3200 об / хв |
- Ціна: 1 230 ₴










