
Лобзик Procraft ST1300
1 875 ₴
- Готово до відправки
- Код: ST1300
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електролобзик ST1300 фірми Procraft призначений для фігурного розпилювання різних матеріалів. Можливості та характеристики Робота інструмента розрахована на тривале використання з живленням від електричної мережі номіналом 220 В. Поворотно-поступальні рухи штока з робочим полотном забезпечуються двигуном 800 Вт. Наявність потужного двигуна та розгін до 3000 обертів на холостому ходу відчувається за бездоганної роботи інструмента з міцними матеріалами. Висока якість вихідних матеріалів і збирання гарантується виробником. Зручність і комфорт роботи Проектної потужності інструменту досить для розпилювання завглибшки до 80 мм. Роботи можна вести під різним кутом, люфт становить від 0 до 45 градусів. Для зручності та забезпечення високої точності робіт лобзик забезпечений підсвіткою й лазером. Захисний невеликий екран із прозорого пластику захищає навколишню територію від льотних з-під полотна тирси. Корпус і ручка виготовлені з міцних синтетичних матеріалів, виготовлення якісне без зазубрин і дефектів. Інструмент зручно розташовується в руці, вага 2,2 кг дає змогу використовувати його без додаткових зусиль у будь-якому положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 800 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0-3000 об/хв |
| Вага | 2,2 Кг |
| Регулювання оборотів | Є |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ріжуча здатність | 80 мм |
| Пилки | 1 шт |
| Наявність підсвічування | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Кут різання | 0-45° |
| Напруга | 220 В |
| Наявність лазера | Є |
| Режим видування тирси з робочої зони | Є |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Упорна лінійка | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 875 ₴








