
Паяльник для пластикових труб Procraft PL2300
1 980 ₴
- Готово до відправки
- Код: PL2300
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паяльник для пластикових труб Procraft PL2300 успішно застосовується для зміни сантехніка як у промислових масштабах, так і в домашніх умовах. Інструмент допомагає зібрати поліпропіленові труби та поєднати їх між собою. Принцип дії інструмента Паяльник нагріває кінці труб, які використовуються для монтажу. Після цього майстер самостійно вручну з'єднує їх. Щойно пластик охолодить і затвердіє, труби будуть зафіксовані. Завдяки такому способу досягається герметичність усієї системи водопостачання. Особливості паяльника Procraft PL2300 На відміну від попередніх версій такого інструменту, ця модель вирізняється додатковою комплектацією, а саме: рукавички; ножиці; спеціальні насадки; рулетка та інше. Паяльник має спеціальний нагрівальний елемент, у якого передбачені три отвори для монтажу тефлонових насадок для збільшення функціональності приладу. Регулювання температури здійснюється за допомогою термостата та варіюється між 50 і 300 градусами. Купити універсальний паяльник для труб можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо виключно якісний інструмент від відомого виробника Procraft.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,8 Кг |
| Час нагрівання | 10 хвилин |
| Діаметр труб | 20,25,32,40,50,63 мм |
| Категорія захисту | IP24 |
| Клас захисту | I |
| Потужність | 1500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Насадка | 6 шт - 20, 25, 32, 40, 50, 63 |
| Ножиці | 1 шт |
| Рукавички | 1 пара |
| Підставка | Є |
| Рулетка | 1 шт |
| Температура нагрівального елементу | 50-300 °C |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴





