Ця модель обладнання потрібна під час свердління отворів різного діаметра, збільшення їх діаметра, також можна робити зенківку, розгортання й нарізати внутрішні різі в різних матеріалах. Верстат може використовуватися як на великосерійному виробництві, так і в майстернях для виробництва невеликої кількості виробів. Особливості свердлильного верстата Procraft BD1950 Модель відрізняється від інших, більш ранніх конструкцій такими особливостями: потужним двигуном 450 Вт, який має підвищену надійність; підйом і спуск платформи здійснюється за допомогою важільного механізму, а не вручну; станина виготовлена зі сплаву чавуну, що зменшує вібрацію верстата та надає йому гарну стійкість; верстат комплектується спеціальним кріпленням, за допомогою якого його можна встановити на верстаті; підвищена безпека завдяки подвійної електроізоляції; рухомі вали встановлюються на підшипники опорного типу. Ця модель дає змогу свердлити отвори з високою точністю. До початку роботи верстат дає змогу: встановити одну з 5 швидкостей роботи, перемикання яких відбувається під час перекидання ременя приводу на інший шків, більшого або меншого діаметра; надійно зафіксувати свердло з діаметром хвостовика до 16 мм у трехкулачковом патроне. Працювати на свердлильному верстаті Procraft BD1950 зручно та просто, модель належить до нового покоління обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 27 кг |
| Висота стійки | 580 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Діаметр свердління | 3-16 мм |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Кількість швидкостей | 16 |
| Лещата | 1 шт |
| Потужність | 450 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір опори | 340х205 мм |
| Розмір столу | 190х190 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 620-3140 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 917 ₴










