Штроборіз Procraft PM1700-150 — професійний будівельний інструмент. Завдяки наявності потужного двигуна та міцних алмазних дисків вважається ідеальним рішенням для пристрою пазів у бетонних, кам'яних, цегляних поверхнях. Сфера використання Інструмент застосовують для штроблення стін у такий спосіб: прокладка електрокабелю; прокладання труб водопостачання та інших інженерних комунікацій Штроборіз простий в експлуатації. Особливих навичок під час роботи з ним не потрібно. Переваги Під час роботи з інструментом вдається регулювати глибину різання. Наявність захисного кожуха запобігає травмуванню оператора. Говорячи про інші переваги, треба зазначити: надійність у роботі; наявність функції плавного пуску, завдяки якій знижена вібрація під час увімкнення; немає вимог щодо спеціальних умов зберігання. За будь-якої інтенсивності перевантаження підтримується незмінна швидкість обертання завдяки менструвальній електроніці. Інструмент доповнений системою пиловідведення, наявність якої дає змогу підтримувати чистоту на робочому місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 6,0 Кг |
| Диск | 2 алмазних |
| Зубило | Є |
| Кейс | Металевий |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Потужність | 1700 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір диска | 150 мм |
| Ріжуча здатність | 9-45 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 7000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 160 ₴








