
Коса бензинова Procraft T5600
4 995 ₴
- Готово до відправки
- Код: T5600
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Бензинова коса ProCraft T5600 — інструмент для скошування бур'янів, газону, чагарників і дрібних дерев. Ефективно працює як на відкритій місцевості, так і у важкодоступних місцях: поруч із парканами, деревами та іншими перешкодами. Модель належить до професійного класу, рекомендованого для використання в комунальних господарствах і на фермерських угіддях. Характеристики моделі Бензокоса Т5600 обладнана високопотужним чотиритактним двигуном об'ємом 62 см2 і потужністю 5600 Вт. Кількість обертів досягає 9000 за хвилину. Бак вміщує 650 мл палива — цієї кількості вистачає на 1 годину роботи без дозаправляння. Максимальна ширина скосу — 41,5 см. Особливості та переваги ProCraft T5600 До комплекту бензокоса входить котушка з волосінню й набір ножів із різною кількістю зубців для скошування рослинності різних розмірів і діаметра. Переваги інструмента: Економна витрата палива. Низький рівень шуму та вібрації. Наявність захисту від випадкового вимкнення. Функція легкого запуску. Високоефективна система охолодження. Завдяки високій потужності та підвищеному ресурсу двигуна, коса здатна стабільно працювати тривалий час навіть у разі великих навантажень.
| Вага | 8,3 Кг |
| Тип штанги | Нероз'ємна |
| Тип запуску | Ручний |
| Ширина скошування області | 415 мм |
| Ємність паливного бака | 650 мл |
| Тип двигуна | Чотиритактний |
| Робочий об'єм двигуна | 38.9 СС |
| Рівень звукового тиску | LpA = 105 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 104 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Кількість зубів на валу штанги | 9 шт |
| Довжина штанги | 150 см |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 250 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 39 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 5600 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 9000 об/хв |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ремінь-рюкзак | 1 шт |
| Диск | 2 побідитовими, диск 3Т + котушка |
| Місткість паливного бака | 650 мл |
| Тип запуску | Ручний |
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Тип двигуна | Чотиритактний |
| Робочий об'єм двигуна | 62 СС |
| Сумка з ручним інструментом | Є |
| Ширина скошування області | 415 мм |
| Захисний кожух | 1 шт. |
- Ціна: 4 995 ₴









