
Бензопила Procraft K450 (Шина+ланцюг 45, шина + ланцюг 40)
3 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: K450
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чому покупці вибирають бензопилу Procraft K450? Бензопила Procraft K450 укомплектована шиною й ланцюгом у двох варіантах — 40 і 45 см, що дає змогу використовувати її під час виконання різних типів робіт. Завдяки міцним і якісним матеріалам термін експлуатації її не обмежений, а заточування ланцюгів потрібне вкрай рідко. Представлена бензопила має низку якісних характеристик, серед яких можна виділити найголовніші: вага — 5 кг; паливний бак — 0,55 л; місткість для мастила — 0,26 л. Така комплектація дає змогу легко та впевнено працювати з бензопилкою відомого бренда, водночас руки не втомлюються й не перенапружені. Робочі параметри Procraft K450 Серед численних якісних параметрів Procraft K450 можна вказати ще й комплектацію економним, але потужним двигуном 52СС із повітряним охолодженням. Це дає змогу працювати з твердими породами дерев, спилюючи гілки або роню зелені насадження. Термін експлуатації двигуна, як і бензопили, досить продовжений, що гарантує виробник. Якщо вам потрібно очистити свій сад від зайвої рослинності, то бензопилка представленої моделі буде оптимальним варіантом!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 4500 мм |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 3500 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 8100 об/хв |
| Обсяг паливного бака | 550 мл |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ланцюг | 40 і 45 |
| Тип запуску | Ручний стартер |
| Шина | 40 і 45 |
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Робочий об'єм двигуна | 52 СС |
| Охолодження | Повітряне |
| Об'єм оливного бака | 260 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴









