Експлуатаційні параметри дриля Procraft BD1550 Якщо ви цінуєте верстати та обладнання відомого виробника компанії Procraft, то свердлильний верстат моделі BD1550 допоможе вам виконати низку складних, трудомістких робіт. У представленій моделі практично все — від зовнішнього вигляду, до використаних матеріалів. Завдяки грамотним інженерним рішенням вийшов функціональний і продуктивний верстат. Високі технічні характеристики й експлуатаційні параметри роблять його потрібний виріб у кінцевих споживачів. Серед основних переваг і експлуатаційних характеристик можна виділити такі: оберти холостого ходу — 580-2650 об./хв; діаметр свердління — 1,5-16 мм; вага — 17 кг; діаметр патрона — 16 мм. Свердлильний верстат Procraft BD1550 має 5 швидкостей, що зручно під час роботи з матеріалами будь-якої щільності. Висота стійки 340 мм, а розмір опори 290х190 мм. У комплектації передбачені лещата, що робить експлуатацію верстата багатопрофільним і ефективним. Гарантія виробника Компанія Procraft встановила на модель BD1550 12 місяців гарантії, що підтверджує якість і надійність верстата.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 17 кг |
| Висота стійки | 340 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Діаметр свердління | 1,5-16 мм |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Лещата | 1 шт |
| Потужність | 375 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір опори | 290х190 мм |
| Розмір столу | 160х160 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 580-2650 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 890 ₴









