Головною особливістю будь-якого акумулятора є те, що його легко та зручно заряджати можна. Для цієї мети застосовуються спеціальні зарядні станції. Пропонуємо придбати в нашому магазині інверторний зарядний пристрій Procraft PZ10M. Наш інтернет-магазин гарантує чудову якість за розумною ціною. Особливості моделі Procraft PZ10M Основна перевага такого приладу — його універсальність, оскільки підходить він для всіх типів акумуляторів. Але частіше його використовують для відновлення й заряджання акумуляторів, в основі яких лежить олив'яно-кислотна суміш. Інвертний зарядний пристрій забезпечений спеціальною електронікою, що дає змогу контролювати процес заряду та вимикається автоматично. Також прилад відрізняється захистом від перевантаження: від короткого замикання. Завдяки цьому забезпечується тривалий термін експлуатації пристрою. Основні компоненти передньої панелі Для зручності на передній частині зарядного пристрою є електричне табло та низка світлових індикаторів, що дають змогу контролювати силу струму та інші необхідні параметри. Також розташований мікровентилятор для охолодження корпусу під час роботи ЗП.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип | Зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність акумуляторної батареї | 10-150 Аг |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,3 Кг |
| Кабель з тримачем + | 1 шт |
| Максимальний струм заряду | 10 А |
| Потужність | 165 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Напруга заряджання | 6/12 В |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴







