Інверторний зарядний пристрій Proсraft PZ22M забезпечує можливість швидко й ефективно заряджати акумулятори автомобілів ємністю 10-300 А/год. Зарядний пристрій укладений у металевий корпус, у якому також встановлений перетворювач постійного струм і процесор, що контролює те, що відбувається, заряджання. Переваги пристрою Пристрій обладнаний інформаційною панеллю, на якій розташовані індикатори, регулятор сили струму, інші візуальні елементи, які можуть допомогти визначити, як йде процес заряду батареї. Використання інтелектуальної мікросхеми допомагає визначити вигляд акумулятора та відстежити, як йде заряд. Плюси застосування Procraft PZ22M Використовуючи електроприлад Proсraft PZ22M, оператор може скористатися такими перевагами: Компактні габарити та зручність транспортування. Інформативний дисплей. Охолоджувальний елемент у корпусі пристрою допомагає запобігти його перегріванню. Зарядний пристрій обладнаний надійним захистом від замикань, перезаряджання акумулятора, перевантаження напруги. Також є внутрішній захист від перегрівання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип | Зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність акумуляторної батареї | 10-270/10-400 Аг |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,4 кг |
| Кабель з тримачем + | 1 шт |
| Максимальний струм заряду | 15/20 А |
| Потужність | 350/520 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Напруга заряджання | 12/24 В |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴







