
Кутошліфувальна машина Procraft PW2650 230 мм
3 915 ₴
- Готово до відправки
- Код: PW2650
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальність кутошліфувальної машини Procraft PW2650 230 мм дає змогу використовувати її як у професійній будівельній сфері, застосовувати в майстерні, в автосервісі, так і в побутових домашніх умовах. Діаметр диска 230 мм дає змогу різати деталі, що мають чималу глибину та жорсткість. Конструкція кутошліфувальної машини Procraft PW2650 230 мм. Корпус із полімерною армованою поверхнею. На поверхні розташована кнопка та перемикач. Електродвигун із під'єднанням до електричних мереж із напругою 220 В. Потужність двигуна 2650 Вт. Така потужність дає змогу використовувати Procraft PW2650 230 мм на будівельних майданчиках. Потужний привод створює зручні умови для роботи з машиною. Редуктор із магневого сплаву. Шпиндель із нарізним валом, диск або інша насадка кріпиться за допомогою шайби та гайки. Знімний тримач (рукоять). Захисний кожух, завдяки якому частина диска залишається закритою, і іскри, що виникають під час роботи, не можуть потрапляти на інші поверхні. Ключ, що дає змогу закріпити обладнання (насадку) так само в комплекті до кутошліфувальної машини є додаткові щітки. Правила безпеки під час роботи з Procraft PW2650 230 мм Кутошліфувальна машина Procraft PW2650 230 мм — це професійний інструмент, який вимагає суворого дотримання техніки безпеки. Забороняється використовувати насадку (оснатку) не сумісну з габаритами з Procraft PW2650 230 мм, а також насадку з ушкодженнями. Обов'язкове використання робочих рукавичок і окулярів. Електричний дріт Procraft PW2650 230 мм має правильно й безпечно розташовуватися, виключаючи можливість його пошкодження. В одній площині з диском, що працює, не можна натрапити на людей і тварин, тому що це становить для них небезпеку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Потужність | 2600 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Плавний пуск | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 7500 об/хв |
| Щітки | 1 - комплект. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 915 ₴







