
Інверторний зварювальний апарат Procraft Industrial TMC300
12 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: TMC300
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо придбати новинку в лінійці зварювальних інверторів від Компанії Procraft — модель Industrial TMC300. Представлений зварювальний апарат забезпечує надзвичайні технічні можливості та покращений функціонал завдяки впровадженим у обладнання новітнім розробкам. Procraft Industrial TMC300: переваги застосовується для зварювання електродами різних типів; здатний працювати на високих потужностях струму; нечутливий до перепадів напруги мережі; плавні настроювання зварювального струму; мобільність: компактні розміри, малий вага; високий ступінь захисту (клас IP21S); високий рівень ККД (85%). Робочі режими апарата: Режим плазмового різання (PLASMA); Режим ручного дугового зварювання (ММА); Режим аргонодугового зварювання (TIG). Зварювальне обладнання від виробника Компанія Procraft реалізує професійний електроінструмент власного виробництва, що гарантує мінімальну ціну на товарні позиції. Грамотна та злагоджена організація дає змогу нам утримувати найнижчі ціни для своїх клієнтів. Крім того, ми пропонуємо: - офіційну гарантію від виробника; два варіанти оплати: найміцніший і безготівковий розрахунок; доставку на всій території України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 5,6 Кг |
| Габаритні розміри | 370х120х225 |
| Тиск повітря | 4-5 барів |
| Довжина мережевого кабелю | 5 м |
| Діапазон струму (PLASMA) | 15-50 A |
| Діапазон струму, (TIG) | 30-300 A |
| Діапазон струму, (ММА) | 30-300А |
| Зварювальний кабель з електродотримачем | 1 шт |
| Зварювальний кабель з зажимом на масу | 1 шт |
| Ізоляція | F |
| ККД | 85% |
| Кабельний роз'єм | Dx25 |
| Клас безпеки | IP21S |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Маска | 1 шт |
| Потужність | 5,5/5,6/3,6 кВт |
| Напруга | 220 ± 10% В |
| Напруга холостого ходу | 86/86/305 В |
| Плазмовий пальник | 1 шт |
| Плазморіз, аргоннік і дугове зварювання | Є |
| Витрата повітря | 100 л/хв |
| Редуктор з фільтром повітряним | 1 шт |
| Спосіб збудження дуги (PLASMA/TIG) | Контактний (LIFT) |
| Товщина різу чорних металів: чистовий/чорновий | 10 /15 мм |
| Функції | PLASMA/MMA/TIG |
| Цикл роботи | 60% |
| Щітка - молоток | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 000 ₴







