
Машина шліфувальна Procraft EX1050 для стін і стелі
5 370 ₴
- Готово до відправки
- Код: EX1050
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфувальна машина Procraft EX1050 для стін і стелі — це дуже якісний інструмент, який може застосовуватися для виконання абсолютно різних робіт. Агрегат може використовуватися для того, щоб робити шліфування: стелю; стін; підлог; будь-яких поштукатурених поверхонь, щоб зробити їх рівними та гладкими. Від того, як чудово будуть проведені роботи зі шліфування, залежатиме якість стінок, на які зазвичай після оброблення наноситься фарба. Чому варто купити шліфмашину Procraft EX1050 для стін і стелі? Вам треба звернути свою увагу на шліфмашину для стін і стель Procraft EX1050 через те, що вона має такі переваги: можливість підтримки постійної кількості обертів під високим навантаженням; можливість швидко та своїми силами замінити шліфувальний диск; наявність регулювання обертів; апарат обладнаний міцним шнуром живлення, а також ударостійким корпусом і має ергономічний дизайн; інструмент відтворює мінімальний рівень шуму; у пристрої реалізована підсвітка робоча зони, є підвищений захист від пилу та підвищений рівень вібрації. Також шліфмашина має двигун потужністю 750 Вт, який живиться від електроенергії. Ціна на шліфмашину Procraft EX1050 для стін і стелі дуже вигідна та доступна. Її собі може дозволити і професійний майстер, і людина, яка захоплюється ремонтом. Купити шліфмашину Procraft EX1050 для стін і стелі в інтернет-магазині Procraft ви можете в кілька кліків. А якщо у вас є питання, ви можете задати їх, зателефонувавши за зазначеними на сайті телефонами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 5,4 Кг |
| Діаметр вакуумної трубки | 38 |
| Діаметр шліфувального паперу | 225 мм |
| Діаметр шліфувальної диска | 225 мм |
| Клас захисту | II |
| Потужність | 750 Вт |
| Наждакові кола | 6 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Пилозбірник | Мішок |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,95 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 102 дБ(А), К = ± 3 дБ(А) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 91 дБ(А), К = ± 3 дБ(А) |
| Число оборотів холостого ходу | 800-1750 об/хв |
| Шланг | 2 м |
| Шланг для підключення пилососа | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 370 ₴









