
Кутошліфувальна машина Procraft PW1100ES 125 мм
1 470 ₴
- Готово до відправки
- Код: PW1100ES
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутошліфувальна машина Procraft PW1100ES 125 мм — це інструмент, що належить до класу напівпрофесійних, але вирізняється водночас високою продуктивністю. Може пропрацювати впродовж тривалого терміну, якщо уважно дотримуватися певних виробників правила експлуатації. Де застосовується КШМ Procraft PW1100ES застосовується для виконання таких робіт: Шліфування. Різка. Полірування поверхонь, виготовлених із різного матеріалу. Інструмент можна використовувати для роботи з металами, природним каменем, керамікою та деревом. Висока ефективність під час роботи може бути досягнута завдяки збільшеній потужності мотора. У комплектації є набір додаткових щіток. Обладнання системою охолодження допомагає забезпечити інструмент захист від надмірного перегрівання. Як замовити В нашому інтернет-магазині ви можете самостійно оформити заявку на будь-які типи інструментів або скористатися допомогою нашого менеджера. У разі важкості вибору можна звернутися до консультантів. Передбачені зручні можливості доставки та оплати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,4 Кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Потужність | 1100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Плавний пуск | Є |
| Регулювання оборотів | Є |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-11000 об/хв |
| Щітки | 1 - комплект. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴









