Кутошліфувальна машина Procraft PW1000 — потужний, високопродуктивний технічний пристрій. Дає змогу виконувати роботи різної складності за короткий проміжок часу. Сфера застосування Модель КШМ PW1000 зарекомендувала себе як інструмент високої надійності. Її використовують для виконання таких різновидів робіт: шліфування; Різка; Зачищення поверхонь; обдирки; полірування; видалення шарів старого ЛФМ, іржі. Завдяки високій потужності використовувати КШМ PW1000 можна для роботи з цеглою, металом, для бетону. На бічній стінці передбачені вентиляційні отвори, що допомагають поліпшити циркуляцію повітря й забезпечити охолодження двигуна під час роботи інструмента. Болгарка обладнана системою швидкої зміни дисків, що робить її ще зручнішою у використанні. Особливості КШМ Procraft PW1000 завдяки малій вазі та ретельно продуманому балансуванню працювати машинкою цієї моделі можна в кілька разів довше, ніж іншими подібними інструментами. Суцільний металевий корпус редуктора оберігає оператора від можливих травм, а сам інструмент від механічних пошкоджень. Зниження рівня шуму зменшує дискомфорт під час роботи. Шар захисного покриття, нанесений на якір, унеможливлює потрапляння пилу на обмотку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,2 Кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Плавний пуск | Немає |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 11000 об/хв |
| Щітки | 1 - комплект. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴







