Мобільний токарний верстат Procraft THM750 використовується для оброблення деревних виробів на підприємствах і в домашніх умовах. Виготовлений із якісних матеріалів на сучасному обладнанні, верстат дає змогу виробляти вироби різної складності. Дає змогу працювати з будь-якою деревиною. В інтернет-магазині можна придбати верстат бренда Прокрафт із доставкою у всі регіони. Які переваги верстата? Компактний високоточний верстат вирізняється багатьма перевагами. Ретельно продумана конструкція та набір різців дають змогу обробляти різні дерев'яні поверхні. Серед головних переваг: висока якість; функціональність; надійність; зносостійкість; доступна ціна. Верстат вирізняється низьким споживанням електрики та простотою настроювання. Витримує великі навантаження та забезпечує якісне оброблення дерев'яної поверхні в різних режимах. У процесі експлуатації він не вимагає складного ремонту. Які типи робіт виконує верстат? У столярних і модельних майстернях токарний верстат застосовується для виготовлення круглих, конічних і циліндричних дерев'яних виробів. На цьому верстаті можна виточувати гарні та оригінальні декоративні прикраси, меблі, дерев'яний посуд та іграшки. Застосовується також для обточки, нарізання пазів і отворів. Це високопродуктивний верстат для професійного оброблення деревини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 32 кг |
| Висота центру | 175 мм |
| Діаметр обточування над станиною | 350 мм |
| Кількість швидкостей | 4 шт. |
| Потужність | 750 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Відстань між центрами | 1000 мм |
| Частота тока | 220 В |
| Швидкість шпинделя | 850-2600 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 990 ₴








