
Рейсмус Procraft PD2300
15 840 ₴
- Готово до відправки
- Код: PD2300
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для проведення ефективних будівельних або ремонтних робіт із використанням дерева необхідно бути впевненими в тому, що кожна дошка точно відповідає єдиному розміру. Найкраще з поставленим завданням справляється такий прилад, як-от Холімус Procraft PD2300. Що це за інструмент, і для чого використовується? Рейсмус — прилад, який здатний припасувати заготівку під задані параметри. Виконується це завдання методом вистругування зайвого матеріалу. За зняття надлишка відповідають два міцних і гострих різальних ножі, приховані в компактному верстаті. Потужний двигун 2300 Вт забезпечує: - високий рівень продуктивності; стабільну швидкість обертання ножів на рівні 8000 об/хв. Ідеально підійде для домашнього використання на дачі, у заміському будинку, на невеликій будівельній ділянці. Працює від централізованої електромережі 220 В. Завдяки невеликій вазі (всього 27 кг) і мінімальних розмірів інструмент легко транспортувати. Як купити рейсмус Procraft PD2300? Для замовлення звертайтеся до наших консультантів, які розкажуть про особливості обраної моделі, уточнять деталі та оформлять заявку на купівлю. Ми реалізуємо інструмент винятково високої якості та доступною ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага Брутто/Нетто | 30,5/27,5 кг |
| Висота стругання | 6-160 мм |
| Глибина стругання | 0-3 мм |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 330 мм |
| Потужність | 2300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір столу | 330х290 мм |
| Швидкість подавання | 6 м/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 8000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 840 ₴




