Промисловий будівельний фен — це ручний інструмент, значущість якого важко переоцінити. Без нього не вийде: зняти фарбу або лак швидко, без слідів; розкрутити іржаві з'єднання, розморозити замки; видалити наклейки, тонування, плівку, навіть на великих площах; Працює фен від звичайної мережі 220 В. На першій швидкості нагрівання від 70-300 градусів під час потоку повітря 500 л/хв. На другій швидкості температура досягає 70-600 градусів під час потоку повітря 650 л/хв. Відмітною особливістю цієї моделі є те, що крім перемикача швидкісних режимів є додаткова можливість точнішого перемикання температури, що дуже важливо під час роботи з різними матеріалами. Вибір температурного режиму здійснюється за допомогою регульованого коліщатка, розташованого на корпусі. Особливості Procraft PH2300E Цей фен: важить зовсім небагато: під час тривалої роботи відчуєте перевагу; має ручку закритого типу: ваші пальці тепер надійно захищені; плавне регулювання температури: зручне коліщатко розташоване на боковині; захищений від перегрівання: крім того, виготовлений він з особливої жароміцної пластмаси; два режими подавання повітря: перемикачі розташовані на тильній стороні ручки. Плюс довгий дріт: тепер не доведеться думати про подовжувачі під час роботи далеко від розетки. Комплектація промислового фена Крім інструменту, отримуєте чотири змінні насадки для: паяння та згинання пластикових/мідних труб; плоску для клеєння крайки, плівки та не тільки; звужену, необхідну для ще більш точних робіт; сушіння, видалення різних покриттів із стін, а також роботи з пластиками та ПВХ-панелями. А всі характеристики Procraft PH2300E наведені на окремій сторінці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 0,9 кг |
| Потужність | 2300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Насадка | 4 шт. |
| Струмінь повітря | I режим/II режим: 500/650 л/хв |
| Температура подачі повітря | I режим/II режим: 70-300°С/70-600°С |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴









